درباره ما

نمایندگی 2224 زارع ؛ با تجربه حرفه ای در صنعت بیمه و با هدف ارائه خدمات بیمه ای متنوع و متناسب با نیازها و خواسته های روز بیمه گذاران و به منظور جلب اطمینان و اعتماد مشتریان ، تمام توان خود را برای برقراری ارتباطی صمیمانه و پایدار با بیمه گذاران به کار بسته و با بهره گیری از خدمات آنلاین و حضوری و با همکاری مجموعه ای از مدیران و کارشناسان صنعت بیمه اقدام به ارائه جدیدترین انواع خدمات بیمه به بیمه گذاران محترم حقیقی ( طرح های ویژه ) و حقوقی شامل :شرکت ها و سازمانها و نهادها و... ( درمان گروهی – عمر و حوادث گروهی – باربری داخلی ، وارداتی و صادراتی – مسئولیت – مهندسی – آتش سوزی صنعتی ، غیر صنعتی و انبار – اتومبیل ثالث و بدنه و ... ) در قالب پکیج های گروهی و انفرادی نموده است . برای ما موجب کمال مسرت خواهد بود اگر خدمات ما بتواند موجب افزایش سطح آگاهی خدمات بیمه و بالا رفتن توقعات عمومی از صنعت بیمه گردد. با چنین چشم اندازی و با هدف توسعه فروش آنلاین بیمه نامه و نظر به تمایل هرچه بیشتر بیمه گذاران به استفاده از روشهای مدرن خرید آنلاین، بر آن شدیم تا در جهت ایجاد راهی آسان و سریع برای خرید آنلاین درکوتاهترین زمان ممکن بهترین خدمات را دراختیار شما قرار داده و با تغییر در الگوهای سنتی و صرفه جویی در وقت و هزینه، به شما کمک کنیم مناسب ترین طرح های ویژه بیمه ای را برای خود به صورت آنلاین خریداری و یا سفارش گذاری نمائید .. تجربۀ این سال‌ها به ما نشان داده است که فروش آنلاین بیمه نامه می‌توانند نقشی کلیدی و مهم در افزایش کیفیت زندگی همۀ ما ایرانی‌ها داشته باشد ؛ با همین نگاه بود که باعث شد ما وارد عرصۀ فروش دیجیتال بیمه با شعار" زندگی دیجیتال – خانواده آنلاین " شویم. به این امید که بتوانیم نقشی کوچک در بهبود و توسعۀ فروش بیمه آنلاین داشته باشیم .

خدمات ما

تحصيل اطمينان و آرامش فكري و ايجاد تعادل و آسايش در زندگي اجتماعي و اقتصادي براي هر فرد ايراني در تمام سطوح جامعه با اشاعه و توسعه فرهنگ بيمهاي و گسترش و تعميم خدمات بيمهاي در سريعترين زمان در راستاي مشتري مداري و تلاش در ارئه بهترين و مناسب ترين خدمات بيمه اي از مامويت اصلي ما مي باشد.

دیدگاه ما

صداقت و امانت، خلاقیت و نوآوری، سرعت و دقت، تعهد و مسئولیت، آگاهی و شفافیت در ارانه خدمات بیمه دیدگاه مجموعه ما می باشد تا با صرقه جویی در زمان و هرینه بهترین خدمات را دریافت کنید.

چرا بیمه سامان

ما از افراد با سبک زندگی مختلف محافظت می کنیم تا در ثروت، سلامتی و روحیه آنها، امنیت و آرامش باشد. 1- مشاوره بیمه رایگان قبل از امضای قرارداد خود 2- خدمات بیمه ای متفاوت برای اهداف شما 3- رفاه، آسایش و رضایت برای همیشه

بازدیدها: 6